Pozycja 69

Dostałam dziś mailem. Spodobała mi się prostota i przewrotność tego pomysłu 🙂 Niby nic, a jednak. Ja tam popatrzę czy nie ma kogoś normalnego przy tych numerkach 🙂 Co nie znaczy, że wierzę jeszcze w cokolwiek jeśli chodzi o tę dziedzinę w naszym kraju. Ale doceniam sympatyczne i bezkrwawe akcje. 

Pozycja69
czyli jak głosować w najbliższych wyborach
Tylko tego jednego dnia Polska może być nasza a nie ich!

Jak to działa Pozycja69 to sposób na pozbycie się watahy pierwszoplanowych polskich polityków. Sposób jest prościutki. W najbliższych wyborach głosujemy na jedną z pozycji 6 lub 7 lub 8 lub 9 na listach dowolnej partii politycznej (generalnie tej, która najmniej nam przeszkadza).
Według polskiego systemu wyborczego do sejmu RP wejdą politycy, którzy na liście otrzymali największą liczbę głosów. Czyli według naszego działania będą to osoby wybrane z pozycji od 6 do 9. Jeżeli do sejmu nie wejdą politycy z pierwszych pozycji to oznacza, że w ciągu jednego dnia znikną stare, gadające głowy. Będzie to najinteligentniejszy przewrót w historii.
Jeżeli skorzystamy z pozycji69 wszystkie ‘gwiazdki’ polskiej polityki wypadną z gry w ciągu jednego dnia w sposób niebywale demokratyczny, bezkrwawy, nowoczesny i wyjątkowo skuteczny. I to na długo.
[ciach]Pamiętaj, tylko tego jednego dnia Polska może być nasza a nie ich.
Pamiętaj, żadna partia nic nie zmieni-to my musimy zmienić wszystkie partie.
Pamiętaj, pozycja69 !

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s