Horoskop

 Wreszcie jest. Ale wcale mi się nie podoba. Babie nie dogodzi. No nic trudno. Nie polecę na zagraniczne wakacje, nie kupię luksusowego samochodu, ani nic takiego. Po co jakby to miało zaszkodzić 😀
Nie będę się narażać.

Urodzeni w 2. dekanacie przez pierwsze półrocze, podobnie jak i w ubiegłym roku, pozostawieni są sami sobie, bez żadnego wsparcia ze strony malefików, zatem to, co zaczęliście wcześniej, macie szansę dokończyć wg własnego uznania. Dobrze byłoby zmieścić się w okresie od stycznia do czerwca, aby uniknąć negatywnej kwadratury Jowisza do Waszego Słońca, która zaznaczy swój wpływ od sierpnia do końca roku.

Jowisz – planeta „przekraczania granic” – mimo że zwany jest „wielkim szczęściem”, może wprowadzić Was w okres lekceważenia obowiązków, hurraoptymizm, zbytnią pewność siebie, pozbawiając poczucia odpowiedzialności. Kwadratura Jowisza może znacznie skomplikować wiele spraw, wprowadzić zamęt w codziennym życiu, a szczególnie w Waszych stosunkach z władzami albo z przełożonymi. Dla niektórych może to być kontrola skarbowa, dla innych jakaś wlokąca się sprawa sądowa czy też problemy z pieniędzmi. Wielu kłopotów możecie uniknąć, nie naruszając obowiązującego regulaminu lub prawa, nie procesując się z byle powodu. Nie jest to także dobry czas na podróże, szczególnie zagraniczne, branie kredytu, zakupy drogich przedmiotów czy nawiązywanie romansów. Z tym wszystkim raczej należałoby poczekać do przyszłego roku.

Wszystkie plany przenoszę od razu na 2013, a 2012 postaramy się jakoś przetrwać po prostu.

Reklamy

4 uwagi do wpisu “Horoskop

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s