Brak czasu i inne przypadki

Jutro Komunia Młodej. Największe stresy związane z egzaminem do Komunii i pierwszą spowiedzią zaliczone.Jutro same emocje na przyjemnie 🙂 Tylko pogoda jakaś nie za bardzo.
Przy dzisiejszej spowiedzi trochę się zdenerwowałam. Spowiedź wg mojej wiedzy miała być od dziewiątej do czternastej. Pojechałyśmy trochę po dziesiątej, Okazało się, że nie ma żadnego księdza w konfesjonale, kilka osób czekało. Kazali nam przyjść o wpół do piątej.
No wiecie ! To naprawdę jest trudne przeżycie dla dziecka. Młoda od kilku dni chodziła wystraszona, już miała nadzieję, że będzie to miała za sobą, a tu trzeba jeszcze czekać. Zdecydowałam się jechać na wycieczkę po wszystkich okolicznych kościołach, aż znajdę jakiś z księdzem w konfesjonale. Jednak pewien uparty tatuś, chodził do kancelarii kilka razy i w końcu ściągną księdza, żeby nie przedłużać dzieciakom stresu.
Co nie zmienia faktu, że jestem całą sytuacją zdegustowana. Jak był z tym jakiś problem, można było kazać przyjść na jedną godzinę wszystkim dzieciom, albo wyznaczyć godziny dla klas.
No nic, mamy to za sobą 😉
Może po białym tygodniu, będzie trochę luźniej w czasie.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s